Zhbllokohet rezultati mes Polonisë e Holandës – video

Zhbllokohet rezultati mes Polonisë e Holandës – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Kombëtares së Polonisë dhe asaj të Holandës, ku kjo e fundit e gjen vetën në epërsi.

Holanda ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 si mysafire në ndeshjen kundër Polonisë, përcjell KosovaPress.


Ishte Cody Gakpo ai i cili kaloi “Tulipanët” në epërsi me golin e tij në minutën e 14’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video