Zhbllokohet rezultati mes Polonisë e Arabisë Saudite – video

Zhbllokohet rezultati mes Polonisë e Arabisë Saudite – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në përballjen tejet interesante mes Polonisë dhe Arabisë Saudite.

Kombëtarja e Polonisë ka kaluar në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Arabisë Saudite, raporton KosovaPress.


Golin e parë të ndeshjes e shënoi Piotr Zielinski, i cili kaloi Poloninë në epërsi në minutën e 39’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

(19) Leo Messi on Twitter: “Poland’s first goal against Saudi Arabia was the best Lewandowski https://t.co/nWQWpECILk” / Twitter

Lexo edhe

Video