Zhbllokohet rezultati mes Plzen e Inter, mysafirët në epërsi – video

Zhbllokohet rezultati mes Plzen e Inter, mysafirët në epërsi – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Plzen dhe Inter, ku mysafirët e kanë gjetur golin të parët në stadiumin “Doosan Arena”.

Skuadra e Interit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 si mysafire kundër Plzen, përmes golit të Edin Dzekos, përcjell KosovaPress.


Dzeko kalon “Nerazzurët” në epërsi në minutën e 20’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video