Zhbllokohet rezultati mes Newcastle e Liverpool – video

Zhbllokohet rezultati mes Newcastle e Liverpool – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në stadiumin “St James Park”, ku mysafirët kanë arritur ta gjejnë golin e parë në ndeshje.

Gjigandi anglez Liverpool ka kaluar në epërsi prej 1:0 si mysafirë kundër Newcastle United, përcjell KosovaPress.


Golin e parë të ndeshjes, dhe të epërsisë për skuadrën e Jurgen Klopp e shënoi mesfushori Naby Keita, i cili shënon në minutën e 19’.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video