Zhbllokohet rezultati mes Milanit dhe Veronas (VIDEO)

Zhbllokohet rezultati mes Milanit dhe Veronas (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në stadiumin “San Siro”, ku po luhet ndeshja interesante mes Milanit dhe Veronas.

Skuadra e Milanit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 ndaj Veronas, përmes golit të shënuar nga Rafael Leao, raporton KosovaPress.


Leao shënon në minutën e 8’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: “🚨 GOAL | Milan 1-0 Verona | Rafael Leão Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/pCvAUXq1ZY” / X (twitter.com)

Lexo edhe

Video