Zhbllokohet rezultati mes Llapit e Malishevës

Zhbllokohet rezultati mes Llapit e Malishevës

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Zahir Pajaziti” ku po zhvillohet ndeshja mes Llapit dhe skuadrës së Malishevës.

Skuadra e Llapit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Malishevës, përmes golit të shënuar nga Trimror Selimi, raporton KosovaPress.


Selimi shënon në minutën e 12’ për ta kaluar kampionin aktual të Kupës së Kosovës në epërsi prej 1:0.

Rezultati momental, 1:0 në favor të Llapit.

Lexo edhe

Video