Zhbllokohet rezultati mes Liverpoolit dhe Aston Villas (VIDEO)

Zhbllokohet rezultati mes Liverpoolit dhe Aston Villas (VIDEO)

Është shënuar goli i parë i ndeshjes në stadiumin “Anfield Road”, ku po luhet ndeshja mes Liverpoolit dhe Aston Villas.

Skuadra e Aston Villas ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 si mysafire ndaj Liverpoolit, përmes golit të Jacob Ramseyt, raporton KosovaPress.


Ramsey shënon në minutën e 27’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on Twitter: “GOAL | Liverpool 0-1 Aston Villa | Jacob Ramsey https://t.co/v2mWWNcyZn” / Twitter

Lexo edhe

Video