Zhbllokohet rezultati mes Koln dhe Bayernit (VIDEO)

Zhbllokohet rezultati mes Koln dhe Bayernit (VIDEO)

Tanimë është shënuar goli i parë në stadiumin “RheinEnergieStadion”, ku po luhet ndeshja mes Kolnit dhe Bayern Munichut.

Skuadra e Bayernit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Kolnit, përmes golit të shënuar nga Kingsley Coman, raporton KosovaPress.


Coman shënon në minutën e 8’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(3) VAR Tático on Twitter: “GOAL | Koln 0-1 Bayern | Coman https://t.co/xRpVrBZQpO” / Twitter

Lexo edhe

Video