Zhbllokohet rezultati mes Katarit e Senegalit – video

Zhbllokohet rezultati mes Katarit e Senegalit – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në përballjen mes Katarit dhe Senegalit, ku nikoqirët e këtij Botërori tani e gjejnë vetën në disavazntazh.

Kombëtarja e Senegalit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Katarit, përmes goli të shënuar nga Boulaye Dia, raporton KosovaPress.


Dia shënon në minutën e 41’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(19) FootballPrinted on Twitter: “Senegal take the lead against Qatar through a Dia goal! #Qatar2022 #Senegal https://t.co/Bpe3z4fBz6” / Twitter

Lexo edhe

Video