Zhbllokohet rezultati mes Juventusit dhe Lazios (VIDEO)

Zhbllokohet rezultati mes Juventusit dhe Lazios (VIDEO)

Është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Allianz”, ku nikoqirët kanë shënuar të parët në ndeshje.

Juventusi ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Lazios, përmes golit të shënuar nga mbrojtësi brazilian, Bremer, raporton KosovaPress.


Bremer kalon “Zonjën e Vjetër” në epërsi prej 1:0 në minutën e 44’.

Golin e gjeni më poshtë.

zack💚 FAST GOALS on Twitter: “Juventus [1] – 0 Lazio Gleison Bremer 44’ #JUV #LAZ https://t.co/7I5MjUAuoQ” / Twitter

Lexo edhe

Video