Zhbllokohet rezultati mes Italisë e Anglisë – video

Zhbllokohet rezultati mes Italisë e Anglisë – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në derbin me Italisë dhe Anglisë, ku është shënuar goli i pari i ndeshjes në stadiumin “Giuseppe Meazza”.

Kombëtarja e Italisë ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 kundër Anglisë, përmes golit të Giacomo Raspadorit, përcjell KosovaPress.


Raspadori kalon “Azzurët” në epërsi prej 1:0 në minutën e 68’.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video