Zhbllokohet rezultati mes Interit dhe Benficas (VIDEO)

Zhbllokohet rezultati mes Interit dhe Benficas (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Giuseppe Meazza”, ku po luhet ndeshja interesante mes Interit dhe Benficas, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Interi ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 ndaj Benficas, përmes golit të shënuar nga Marcus Thuram, raporton KosovaPress.


Thuram shënon në minutën e 62’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: “🚨GOAL | Inter 1-0 Benfica | Marcus Thuram Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/NBmgGxyU2Y” / X (twitter.com)

Lexo edhe

Video