Zhbllokohet rezultati mes Gjermanisë e Japonisë – video

Zhbllokohet rezultati mes Gjermanisë e Japonisë – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në përballjen me Gjermanisë dhe Japonisë, ku kombëtarja e Hansi Flick ka gjetur golin e para në ndeshje.

Gjermania ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Japonisë, përmes golit të shënuar nga Ilkay Gundogan, raporton KosovaPress.


Gundogan shënon nga penalltia në minutën e 33’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

(29) FOOTY HUB on Twitter: “GOAL | GERMANY 1-0 JAPAN ⚽ Gundogan (PEN) It was a brilliant effort as he calmly put the ball inside the net with a fine finish to open the game #FIFAWORLDCUP #WORLDCUP https://t.co/vBedjGWxEM” / Twitter

Lexo edhe

Video