Zhbllokohet rezultati mes Chelseat dhe Evertonit (VIDEO)

Zhbllokohet rezultati mes Chelseat dhe Evertonit (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Stamford Bridge” ku po zhvillohet ndeshja mes Chelsea dhe Evertonit.

Skuadra e Chelseat ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Evertonit, përmes golit të shënuar nga Joao Felix, raporton KosovaPress.


Felix shënon në minutën e 52’ të ndeshjes.

Golin e Felix e gjeni më poshtë.

(21) zack💚 FAST GOALS on Twitter: “Chelsea [1] – 0 Everton Joao Felix 52′ #CHE #EVE https://t.co/e2hl7lnAmw” / Twitter

Lexo edhe

Video