Zhbllokohet rezultati mes Bournemouthit dhe Liverpoolit (VIDEO)

Zhbllokohet rezultati mes Bournemouthit dhe Liverpoolit (VIDEO)

Tanimë është shënuar goli i parë në stadiumin “Vitality” në ndeshjen mes Bournemouthit dhe Liverpoolit.

Skuadra e Bournemouthit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Liverpoolit, përmes golit të shënuar nga Philip Billing, raporton KosovaPress.


Billing shënon në minutën e 28’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

Skirk. on Twitter: “Billing Goal https://t.co/r0Ey73bdXt” / Twitter

Lexo edhe

Video