Zhbllokohet ndeshja, Anglia në epërsi ndaj Gjermanisë

Zhbllokohet ndeshja, Anglia në epërsi ndaj Gjermanisë

Është zhbllokuar ndeshja ndërmjet Gjermanisë dhe Anglisë.

Janë “Tre Luanët” ata që kanë kaluar në epërsi në minutën e 75’ të ndeshjes, përcjellë KosovaPress.


Realizues ishte sulmuesi i Manchester Cityt Raheem Sterling.

Lexo edhe

Video

error: