Zhbllokohet menjëherë ndeshja ndërmjet Milanit dhe Portos

Zhbllokohet menjëherë ndeshja ndërmjet Milanit dhe Portos

Mjaftuan vetëm gjashtë minuta lojë në stadiumin “San Siro” që të ndryshojë rezultati në ndeshjen ndërmjet Milanit dhe Portos.

Ishte Diaz ai që i kaloi mysafirët në epërsi në ndeshjen e cila është e vlefshme për grupin B të Ligës së Kampionëve.


Ja goli:

Lexo edhe

Video

error: