Zhbllokohet derbi Drita-Gjilani

Zhbllokohet derbi Drita-Gjilani

Është shënuar goli i parë në derbin lokal ndërmjet Dritës dhe Gjilanit që po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.


Skuadra e Ismet Munishit, Gjilani ka kaluar në avantazh në minutën e 66’ të ndeshjes me golin e Gerhard Prognit, përcjellë KosovaPress.

Lexo edhe

Video