Zhbllokohet derbi Chelsea-Tottenham

Zhbllokohet derbi Chelsea-Tottenham

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen kryesore të kësaj jave në Premier Ligë ndërmjet Chelseat dhe Tottenhamit që po ballafaqohen ë “Stamford Bridge”.

Janë “Blutë” ata që kanë kaluar në epërsi në minutën e 47’ me golin e anësorit Hakim Ziyech, transmeton KosovaPress.


Ky ishte goli i tij:

Lexo edhe

Video