Zemaj sot raporton për menaxhimin me pandeminë COVID-19

Zemaj sot raporton për menaxhimin me pandeminë COVID-19

Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale do të mblidhet sot.

Para anëtarëve të këtij komisionit do të raportojë ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj.


Zemaj do të raportojë para deputetëve të këtij komisioni rreth menaxhimit të situatës me pandeminë COVID-19.

Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale do të mblidhet në ora 13:00. 

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.