Zbulohet edhe një detaj sa i përket të ardhmes së Messit

Zbulohet edhe një detaj sa i përket të ardhmes së Messit

Gazetari i njohur, Fabrizio Romano ka zbuluar edhe një detaj të ri sa i përket të ardhmes së superyllit, Lionel Messi.

Bëhet e ditur që Messi dhe kampi i tij nuk kanë pranuar ndonjë propozim konkret ende, pasi që ylli argjentinas nuk do të zhvillojë bisedime për të ardhmen e tij tani, përcjell KosovaPress.


Në anën e Messit të gjithë janë të vetëdijshëm që Paris Saint-Germain dëshiron që t’ia zgjas kontratën dhe se Barcelona dëshiron që ta rikthejë atë, por asgjë nuk do të vendoset para Kampionatit Botëror “Katar 2024”.

(10) Fabrizio Romano on Twitter: “One more detail on Leo Messi’s future. Messi and his camp have not received any official proposal yet, as talks won’t take place now. ⚠️🇦🇷 #Messi On Messi side, they know that PSG want to extend his contract and Barcelona want to bring him back – but nothing will be decided now. https://t.co/g1SbCxLNTH” / Twitter

Lexo edhe

Video