Zajmina Vasjari: Dashuria ime

Zajmina Vasjari: Dashuria ime

Ajo njihet si njëra nga modelet më të bukura shqiptare.

Ish-Miss Shqipëria 2002 ka pozuar në edicion elegant në të kaltër dhe me syze të zeza dielli.

Në një postim në Instagram, 35-vjeçarja nga Tepelena tregoi edhe një herë se është në formë vitale dhe vazhdon të shkëlqejë.


“Mi amor (Dashuria ime)”, ka shkruar ajo duke iu referuar syzeve të brendit Max Optic, të cilat i rrinë për mrekulli.

Zajmina është në lidhje me biznesmenin Klodian Allsanin me të cilin ka një vajzë trevjeçare, Khloe, ndërsa partneri i saj ka edhe dy vajza të tjera nga martesa e mëparshme, Kristel dhe Jennifer.

Lexo edhe

Video

error: