Zaimina edhe si shtatzënë shfaqet elegante dhe më e bukur se kurrë

Zaimina edhe si shtatzënë shfaqet elegante dhe më e bukur se kurrë

Këngëtarja e njohur shqiptare ka zgjedhur ditët e para të vitit që sapo hymë  duke postuar foto në rrjetet sociale për fansat e saj.

Zaimina Vasjari (34) pret të bëhet nënë për herë të dytë pasi më herët ka thënë se po pret një djalë.

Me barkun e rrumbullakosur derisa është shfaqur e lumtur, ajo dukej më e bukur dhe elegante se kurrë.


“Disponimi në vitin 2022”, ka shkruar Vasjari në Instagram, ku ka marrë komplimente të shumta.

Autorja e hiteve si “S’ma ndjen”, “1 me 6”, “Problem”…, u bë për herë të parë nënë në vitin 2018, duke sjell në jetë vajzën Khloe.

Lexo edhe

Video