Ylli i Bayernit i shënon super gol Liverpoolit (VIDEO)

Ylli i Bayernit i shënon super gol Liverpoolit (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i shtatë në stadiumin “National” të Singaporit, ku po luhet ndeshja mes Liverpoolit dhe Bayern Munichut.

Bayerni ka arritur të kalojë në epërsi prej 4:3 ndaj Liverpoolit, falë golit të talentit Frans Kratzig, raporton KosovaPress.


Kratzig shënon në minutën e 91’ për 4:3.

Golin e gjeni më poshtë.

(1) FansArena on Twitter: “What an amazing incredible goal from Kratzig put Bayern Munich ahead of Liverpool 4-3 https://t.co/y2jRUk4OYq” / X  

Lexo edhe

Video