Xhaka pritet t’i bashkohet Romës në kampin stërvitor në Portugali

Granit Xhaka pritet të bashkohet me pjesën tjetër të skuadrës së Romës në kampin stërvitor në Portugali javën e ardhshme, raportojnë mediat në Itali pasi mësohet se Roma është e bindur se do ta kompletojë transferimin e mesfushorit brenda këtyre ditëve. Gjigandët italianë do të marrin pjesë në një kamp stërvitor në Portugalinë jugore dhe, … Continue reading Xhaka pritet t’i bashkohet Romës në kampin stërvitor në Portugali