Xhafer Gashi sonte zyrtarizon kandidaturën për kryetar të Obiliqit

Xhafer Gashi sonte zyrtarizon kandidaturën për kryetar të Obiliqit

Xhafer Gashi sonte do të zyrtarizoj kandidaturën e tij për të parin e komunës së Obiliqit për zgjedhjet lokale që do të mbahen në tetor të këtij viti.

Kandidaturen e tij do të zyrtarizojë sonte ( e enjte, 29 korrik 2021) nga ora 20:00 në mbledhjen e Këshillit Drejtues të Iniciativës Qytetare për Obiliq, në zyrën e Iniciativës Qytetare për Obiliq.


Në këtë mbledhje do të prezantohet edhe lista për asamble komunale.

“Iniciativa Qytetare për Obiliq, është shtëpi dhe adresë e hapur për të gjithë qytetarët e Obiliqit, gratë dhe burrat, të rinjët dhe të rejat e Obiliqit, profesionistë të fushave të ndryshme, aktivistë të devotshëm, të gatshëm për të kontribuar në ndërtimi e së tashmës dhe të ardhmes së qytetit të Obiliqit”, thuhet në komunikatën e Gashi.

Lexo edhe

Video

error: