Wolves shënon edhe golin e dytë kundër Liverpoolit (VIDEO)

Wolves shënon edhe golin e dytë kundër Liverpoolit (VIDEO)

Kur jemi ende në 20’ minutat e para të ndeshjes mes Wolverhampton dhe Liverpoolit, dhe nikoqirët e gjejnë vetën në epërsi prej dy golave.

Wolverhampton e ka thelluar epërsinë në 2:0 ndaj Liverpoolit, përmes golit të shënuar nga Craig Dawson, raporton KosovaPress.


Dawson shënon në minutën e 12’ për 2:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(2) Xirociroc♂️ on Twitter: “Dawson goal Liverpool and klopp are getting battered by wolves #wolliv https://t.co/0tbuVo10sZ” / Twitter

Lexo edhe

Video