Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Wernerit i anulohet goli për një offside milimetrik – video

Wernerit i anulohet goli për një offside milimetrik – video

Timo Wernerit i është anuluar një gol për pozicion jashtë loje në ndeshjen ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseat.

Reprezentuesi gjerman shënoi pasi mori një top nga mesfushori Jorgino, por i cili u anulua pasi gjyqtari u konsultuar me VAR-in, përcjell KosovaPress.


Ky ishte goli i tij:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: