Watfordi e befason Chelsean në fund të pjesës së parë

Watfordi e befason Chelsean në fund të pjesës së parë

Është shënuar edhe goli i dytë në ndeshjen e Premier Ligës ndërmjet Watfordit dhe Chelseat.


Vendasit kanë arritur që ta barazojnë rezultatin në 1-1 me golin e realizuar nga Dennis në minutën e 43-të të ndeshjes, transmeton KosovaPress.

Lexo edhe

Video