Wanda në posedim të pamjeve seksuale të bëra për Icardin dhe lojtarët argjentinas

Wanda në posedim të pamjeve seksuale të bëra për Icardin dhe lojtarët argjentinas

Pikërisht kur Wanda Nara dhe Mauro Icardi dukej se ishin pajtuar, Yanina Latorre zbuloi se gruaja e sulmuesit të Paris Saint-Germain kishte incizime seksuale të Eugenia China Suarez, të cilat ishin të destinuara për Icardin dhe shokët e tij nga Argjentina.

Për shkak të këtyre lajmeve, Icardi mbylli profilin e tij në Instagram. Yanine Latorre zbuloi arsyen pse Icardi mori këtë vendim në emisionin “Los Angeles de la Manana” në kanalin El Trece.

“Wanda Nara më betohet se kjo është për shkak se China i shkroi atij përsëri,” tha ajo.


Kujtojmë, çifti fillimisht u nda pas akuzave se Mauro Icardi ishte jo besnik ndaj Nara me China Suarez dhe aktoren transeksuale Gundalina Rodriguez.

Tani duket se China Suarez ka qenë në kontakt edhe me futbollistë të tjerë.

Sipas Yanina Latorre, pamjet e supozuara të përmbajtjes seksuale të China Suarez ishin të destinuara për katër lojtarë të kombëtares argjentinase që luanin në Evropë.

Lajmet për Icardin dhe China Suarez duket se sapo kanë filluar.

Lexo edhe

Video

error: