Vret gruan dhe i la trupin e zhveshur para shtëpisë – foto

Vret gruan dhe i la trupin e zhveshur para shtëpisë – foto

Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo.

William Jeffrey, 47-vjeç, doli fajtor për vrasjen e modeles Kathleen West, që postonte foto me pullë të kuqe nën emrin Kitty Kat.

Jeff West do të përballet me dy deri në 20 vjet burg pas vendimit që u dha të premten nga Gjykata e Columbiana në SHBA.


Trupi i zhveshur i Kathleen u gjet në rrugë përpara shtëpisë së çiftit në janar 2018.

Prokurorët thanë se West e vrau gruan e tij duke e goditur në kokë me shishen e një pije alkoolike.

Shenjat e gishtërinjve u gjetën në shishen që policia e përdori si provë kundër 47-vjeçarit./tch

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: