Voton Enver Bajçinca i VV-së: Uroj që procesi zgjedhor të jetë korrekt

Voton Enver Bajçinca i VV-së: Uroj që procesi zgjedhor të jetë korrekt

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Fushë Kosovës Enver Bajçinca ka votuar në zgjedhjet komunale.


Ai ditën e sotme e ka quajtur të rëndësishme për zhvillimin e demokracisë, pasi qytetarët me votën e tyre do të përcaktojnë udhëheqësit komunalë edhe për katër vjetët e ardhshëm.

“Prandaj, ju ftoj të gjithë juve qytetarë, që masivisht të dilni, të shfrytëzoni të drejtën tuaj dhe të kryeni obligimin qytetar për të votuar”, shkruan Bajçinca në Facebook, duke uruar që procesi zgjedhor të jetë korrekt dhe të shkojë mbarë.

Lexo edhe

Video

error: