Vjen goli, City kalon në epërsi ndaj Chelseat-video

Vjen goli, City kalon në epërsi ndaj Chelseat-video

Pas 70 minutave lojë është shënuar goli i parë në derbin e Premierligës ndërmjet Manchester Cityt dhe Chelseat.

Një asistim të mirë nga ana e anësorit Joao Cancelo e shndërroi në gol mesfushori belg Kevin De Bruyne në minutën e 70’ të ndeshjes, transmeton KosovaPress.


Ky ishte goli:

Lexo edhe

Video