Vjedhje grabitqare në kryeqytet

Vjedhje grabitqare në kryeqytet

Një vjedhje grabitqare ka ndodhur dje në rrugën “Dëshmorët e Kombit”, në Prishtinë.


“Viktima femër kosovare ka raportuar se derisa kishte qenë duke ecur një person i panjohur ia kishte marrë çantën në të cilën kishte pasur para dhe disa gjësende tjera.”, ka informuar Policia.

Ndryshe, njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin

Lexo edhe

Video