Vjedhin veturën dhe ia djegin

Vjedhin veturën dhe ia djegin

Dy  persona kanë informuar se në shtëpinë e tyre kanë hyrë tre persona të maskuar dhe të armatosur. Të dyshuarit janë përleshur me viktimat, ku gjatë përleshjes ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri.


Rasti ka ndodhur dje në Podujevë. Të dyshuarit kanë arrit të vjedhin veturën e viktimës dhe të largohen. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar disa gëzhoja.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Vetura e viktimës është gjetur e djegur në afërsi të qytetit të Lipjanit. Rasti është duke u hetuar.

Lexo edhe

Video

error: