Vjedhin para dhe stoli ari, arrestohen katër persona

Vjedhin para dhe stoli ari, arrestohen katër persona

Katër persona janë arrestuar në fshatin Isniq të Deçanit, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e lartcekur duke vjedhur para dhe stoli ari në vlerë 6000 euro.


Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video

error: