Vjedhin një kasafortë me afër 8 mijë euro në Fushë Kosovë

Vjedhin një kasafortë me afër 8 mijë euro në Fushë Kosovë

Persona të panjohur kanë vjedhur një kasafortë mbrëmë në Fush Kosovë, në të cilën kanë qenë 7,848 euro.


Rastin e ka raportuar një person. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe është njoftuar prokurori kujdestar.

Lexo edhe

Video

error: