Viti, arrestohet burri që e bëri djalin për spital

Viti, arrestohet burri që e bëri djalin për spital

Një burrë është arrestuar mbrëmë në Viti, pasi ka ushtruar dhunë ndaj djalit të tij.


Policia ka informuar se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti do të shkojë në procedurë të rregullt.   

Lexo edhe

Video