Vinicius i shënon Napolit, barazon Reali (VIDEO)

Vinicius i shënon Napolit, barazon Reali (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “Diego Armando Maradona”, ku po luhet ndeshja mes Napolit dhe Real Madridit.

Real Madridi ka arritur ta barazojë rezultatin në 1:1 në ndeshjen ndaj Napolit, përmes golit të Vinicius Junior, raporton KosovaPress.


Vinicius Jr shënon në minutën e 27’ për 1:1.

Golin e gjeni më poshtë.

(2) VAR Tático on X: “🚨GOAL | Napoli 1-1 Real Madrid | Vinicius Junior Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/fSCtJGJCvq” / X (twitter.com)

Lexo edhe

Video