Vetura rrokulliset dhe bie në një kanal, lëndohen 4 persona

Vetura rrokulliset dhe bie në një kanal, lëndohen 4 persona

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti kur vetura me të cilën po lëviznin si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë ka dalur nga rruga duke u rrokullisur në një kanal.


Rasti ka ndodhur dje në mesditë në fshatin Llukë e Epërme të Deçanit. Njëri nga të lënduarit vazhdon tretmanin mjekësor në QKUK, ndërsa tre të lënduarit e tjerë pas trajtimit Spitalin e Pejës janë liruar.

Lexo edhe

Video