Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Vetura e bën “mjegull” magjistralen Podujevë-Prishtinë

Vetura e bën “mjegull” magjistralen Podujevë-Prishtinë

Një veturë që po qarkullonte këtë të marte në magjistralen Prishtinë-Podujevë, ka shkaktuar ndotje tejmase.


KosovaPress ka siguruar një video ku shihet një veturë teksa liron tym jashtë mase, duke shkaktuar një mjegull të dendur dhe vështirësuar dukshmërinë në komunikacion.

Lexo edhe

Video

error: