Vetplagoset me armë zjarri

Vetplagoset me armë zjarri

Një person në rrethana të panjohura është vet-plagosur me armë zjarri.


Rasti ka ndodhur dje pasdite në Prizren. Viktima ka pësuar lëndime dhe është dërguar në tretman mjekësor. Në vend ngjarje është gjete dhe konfiskuar një revole me gaz me 43 fishekë. 

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.