Vetëplagosje në Skenderaj

Vetëplagosje në Skenderaj

Një person dyshohet se është vetëplagosur me një pistoletë për të cilën posedonte leje.


Rasti ka ndodhur dje në Skenderaj. Njësitë relevante policore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë sekuestruar për procedura të mëtutjeshme hetimore një pistoletë dhe pesë gëzhoja.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit. 

Video

error: