Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Vetëm një pikë i ndanë, përplasen Liverpooli e Chelsea, formacionet zyrtare

Vetëm një pikë i ndanë, përplasen Liverpooli e Chelsea, formacionet zyrtare

Liverpooli dhe Chelsea do të ballafaqohen mes vete për të treguar se cila prej tyre meriton të jetë më lartë në renditjen tabelare pasi momentalisht i ndanë vetëm një pikë derisa renditen në pozitat pesë dhe shtatë.

Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 27 të Premier Ligës dhe starton nga ora 21:15 në stadiumin “Anfield Road”, përcjell KosovaPress.


Këto janë formacionet zyrtare:

Liverpool:Alisson, Arnold, Kabak, Fabinho, Robertson, Wijnaldum, Jones, Thiago, Mane, Salah, Firmino

Chelsea:Mendy, Azpilicueta, Christensen, Rudiger, James, Jorginho, Kante, Chilwell, Ziyech, Munt, Werner

Lexo edhe

Video

error: