Vetëm 13 gjoba për mosrespektim të masave anti-Covid

Vetëm 13 gjoba për mosrespektim të masave anti-Covid

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve në qytete të ndryshme të Kosovës ka shqiptuar 13 tiketa në bazë të ligjit Covid-19.


Policia po ashtu ka shqiptuar edhe 1437 tiketa trafiku.

Ndërkohë, bëhet e ditur se gjatë 24 orëve kanë ndodhur 18 aksidente trafiku me të lënduar dhe 23 aksidente trafiku me dëme materiale.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.