Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Vesa Smolica publikon projektin “Kaj”

Vesa Smolica publikon projektin “Kaj”

Vesa Smolica ka publikuar projektin “Kaj”. Ky është projekti i tretë i vitit 2020-të pas “N’shpirt” në bashkëpunim me Faton Maculen nga këngëtarja.  


Vesa ka bërë të ditur se bashkëpunëtorët janë pothuajse të njëjtë me projektin e kaluar, me producentin Gëzim Lazri, tekst dhe melodi nga vetë Vesa, por me të ftuar specialë në kitarë Agron Penin, ndërkaq videoklipi është realizuar nga Enis Nishori.

Për dukjen është kujdesur Arbër Bytyqi për çka dhe është përfolur se Cardi B u inspirua nga këngëtarja së fundmi dhe veshja unike vjen nga kreacionet e Egzon Kazagiqit.

Lexo edhe

Video

error: