Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Vesa Smolica publikon projektin e ri, paraqitja e saj tërheq vëmendjen e publikut

Vesa Smolica publikon projektin e ri, paraqitja e saj tërheq vëmendjen e publikut

Këngëtarja e njohur Vesa Smolica ka publikuar projektin më të ri muzikor.


Kënga mban titullin “Njësoj” e cila u vizualizua me një videoklip shumë të veçantë ku Vesa duket shumë tërheqëse.

Për tekstin dhe melodinë u kujdes vetë këngëtarja, ndërsa producent është Mixey.

Lexo edhe

Video

error: