Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Vesa Smolica mes muzikës dhe moderimin në radio

Vesa Smolica mes muzikës dhe moderimin në radio

Vesa Smolica ka publikuar këngën më të re “Kaj”.

Ajo tha se kjo këngë është punuar gjatë karantinës dhe është pritur shumë mirë nga publiku.


Po ashtu në një intervistë për Cult të Kosovapress-it foli më shumë rreth muzikës dhe punës në radio.

Për më shumë ndiqeni intervistën e plotë:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: