Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Vesa Smolica ju fton në videoklipin e ri

Vesa Smolica ju fton në videoklipin e ri

Vesa Smolica po ju kërkon ndjekësve , të jenë pjesë e videoklipit të saj me te ri, duke realizuar video amatore funny me telefonat e tyre të mençur me familjaret ose të afërmit  ne kushte karantine, Vesa ne ketë këngë vjen ne bashkëpunim me kitaristin e njohur Faton Macula dhe producentin Gëzim Lazrin.

Ajo çfarë kërkohet është xhirimi i një video të shkurtër, ku mund të shprehen emocionet e gëzimit dhe harmonisë – pak a shumë si videot e famshme që po publikohen në aplikacionin e ri që ka “çmendur” rrjetin, TiKTok.


 

Lexo edhe

Video

error: