Vërshimet në Vushtrri, kryetari Idrizi thotë se s’ka vend për panik

Reshjet e shiut që kanë nisur nga dita e shtunë kanë sjellë probleme në disa komuna të vendit, njëra ndër to është edhe ajo e Vushtrrisë. Kryetari i kësaj komune Ferit Idrizi në një prononcim për KosovaPress thotë se aktualisht gjendja është stabile dhe se deri më tani asnjë familje nuk është evokuar. ‘’Prej mëngjesit … Continue reading Vërshimet në Vushtrri, kryetari Idrizi thotë se s’ka vend për panik